Очільник патрульної поліції взяв участь у круглому столі «Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом»

фото

Крім начальника патрульної поліції в Сумській області Олексія Калюжного, на заході були присутні медики, представники управління протидії наркозлочинності, Сумської облдержадміністрації та громадських організацій.

«Ми постійно співпрацюємо з обласним клінічним медичним центром соціально небезпечних захворювань, адже вони проводять обстеження водіїв і інші категорії громадян на визначення стану наркотичного сп’яніння. Також ми пропагандуємо серед молоді здоровий спосіб життя, проводимо різноманітні заходи з громадськими організаціями», — говорить Олексій Калюжний.

Нагадаємо, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, 26 червня, починаючи з 1987 року, у всьому світі відзначають Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: