Очолював підприємство назване на честь своєї вбивці: з’явилися подробиці трагедії, яка шокувала Чернігівщину

Загинув через любов – саме так пояснюють причину 49-річного Сергія Бобровника його односельці та знайомі.

Історію фатального кохання та життя родини до трагедії, з посиланням на матеріали газети «Гарт» розповівGorod.cn.ua

«Він місцевий. З дуже хорошої сім’ї. Батько свого часу був відомим комбайнером — ним пишається все село», — розповів про покійного в.о. старости Хотуничі, в округ якої входить і Камка, де сталася трагедія.

Після школи Сергій вступив до Білоцерківського сільськогосподарського інституту. Там і зустрів майбутню дружину, Руслану. Вони одружилися і вирішили жити на батьківщині Сергія.

Виховали двох синів. Молодшому зараз 23, старшому — 26. Нещодавно народився онук. Сергій Бобровник був головою приватного сільського господарства в Хотуничах, а в селі Камка створив ще одне приватне сільгосппідприємство, назвав в честь дружини — «Руслана»; потім перейшов працювати в «Промінь» (в Великий Щимель Сновський району), дружина була там менеджером. Мали хороший будинок в селі, купили житло і в Чернігові.

Селяни поділилися чутками, що у Сергія була інша жінка, до якої він збирався піти назовсім. Через це, начебто і спалахнув скандал, в результаті якого дружина застрелила чоловіка з обрізу мисливської рушниці.

Обріз потім закопала у сараї. А тіло удвох з молодшим сином віднесли до оглядової автомобільної ями. Там вона його забетонувати. А син відігнав машину батька в ліс.

На наступний день жінка звернулася в Сновське відділення поліції із заявою про зникнення чоловіка. Пояснила: після сварки поїхав з дому на автомобілі і пропав.

Машину поліція знайшла через два дні. Вона була замкнена. Гроші, документи — все було на місці.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство). Підозрюваної світить від 7 до 15 років позбавлення волі.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: