Одноразового посуду не буде: як почнеться завтра навчання у Кременчуці

Пан Москалик повідомив про нові зміни до рекомендацій щодо навчання у школах відзавтра.

«Відповідальність за виконання протиепідемічних заходів покладають на директора школи, що в залежності від ситуації, наповнюваності дітей, стану захворюваності, проектної потужності може вводити свої заходи, більш жорсткіші, ніж передбачено постановою №50», — говорить очільник департаменту.

«У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла або з ознаками ГРВІ, такий працівник не допускається до роботи. Він має звернутися до свого сімейного лікаря. Якщо працівник виявляє в себе симптоми респіраторного захворювання вдома, він повідомляє про це директора, завуча та не виходить на роботу», — наголосив Геннадій Москалик.

Також під час засідання протиепідемічної комісії обговорили наскільки готові школи Кременчука до початку навчання.

Комісії з прийому закладів, що перевірили школи на готовність до навчального року щодо наявності засобів протипожежної безпеки та протиепідемічних.

До складу комісій увійшли інспектори ДСНС, представники влади, департаменту, Держпродспоживслужби, лаборатоного центру. Щодо дошкільних закладів, у членів комісії питань не було.

У ДСНС є зауваження щодо 11, 18 та 19-й школах. В ліцеї №11 та гімназії №19 на стінах — пластикові панелі. 

У гімназії №18 мало вогнегасників та треба замінити двері запасного виходу.

У свою чергу очільнк департаменту наголосив, що усі недоліки будуть сьогодні до кінця дня усунуті.

Інспектор ДСНС зазначив, що вони підпишуть акти, якщо їх зауваження врахують.

У всіх школах є медичні працівники. Також створена група моніторингу, що буде перевіряти дотримання карантинних заходів у школах. 

Туди увійшли представники Держпродспоживслужби, лаборатоного центру та департаменту освіти.

За словами Москалика, купувати одноразовий посуд батьки можуть за бажанням. У інших випадках годуватимуть дітей як раніше.

Посуд оброблятиметься спеціальними засобами після кожного використання.

Якщо будуть вимагати купити посуд чи одноразові серветки, миючі засоби, дезінфектори тощо, батьки мають звертатися до департаменту освіти, особисто Геннадія Москалика чи Ольги Усанової, повідомили на комісії.

Відповідне рішення про початок навчання прийме сьогодні виконком. З текстом документу можна ознайомитися тут.

««Зелений» рівень епідемічної небезпеки: харчування вихованців і учнів здійснюється згідно з рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 14.08.2020 № 1170 «Про встановлення вартості денного раціону страв харчування вихованців і учнів у закладах загальної середньої освіти комунальної власності».

3.2. «Жовтий» рівень епідемічної небезпеки: сніданки для учнів 1-4 класів, крім учнів 1-х класів, що функціонують на базі дошкільної освіти, вартістю 11,40 грн. замінюються роздачею попередньо фасованих харчових продуктів вартістю 8,50 грн.

Учні пільгових категорій забезпечуються безоплатним гарячим харчуванням (обідами) під час здобуття освіти за очною (денною) формою навчання.

3.3. «Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки: сніданки для учнів 1-4 класів (крім учнів 1-х класів, що функціонують на базі дошкільної освіти), вартістю 11,40 грн, обіди для учнів пільгових категорій (1 – 4 класів, крім учнів 1-х класів, що функціонують на базі закладів дошкільної освіти, – 14,00грн; 5 –11 класів – 16,00 грн) замінюються роздачею попередньо фасованих харчових продуктів вартістю 8,50 грн.

3.4. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки: харчування вихованців і учнів у закладах загальної середньої освіти комунальної власності не здійснюється», — йдеться в документі.

Видання 05366 повідомляло чи ізолюватимуть вчителів, якщо хтось із них захворіє на «COVID-19.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: