Оголошено тендер на обладнання котелень на Раківці

Нардеп Юрій Шаповалов повідомив добру новину для мешканців Раківки. Місто придбає котельні для забезпечення мікрорайону гарячою водою. 

Зроблено важливий крок для реалізації проєкту «Енергоефективна Раківка». У системі Prozzoro КП «Теплоенерго» оголосило тендер на постачання, монтаж та введення в експлуатацію двох нових котелень та системи SCADA (лот 1) та поставку, монтаж та введення в експлуатацію котельні на біопаливі (лот 2).

Реалізація проєкту «Енергоефективна Раківка» проводиться за підтримки НЕФКО. Його мета — забезпечення жителів правого берега Кременчука якісним теплом, підвищення енергоефективності теплогенеруючих потужностей мікрорайону, зниження споживання енергоносіїв і тарифів, а також зменшення викидів парникового газу в навколишнє середовище.

Проєкт, окрім будівництва нових котелень, передбачає також повну модернізацію тепломереж, встановлення у 122 багатоквартирних будинків власних ІТП. Завдяки цьому великий кременчуцький мікрорайон отримає власну систему енергозабезпечення – сучасну та економічну.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: