Охорона в українських поїздах з’явиться в серпні: які поїзди патрулюватимуть

З кінця серпня в пасажирських поїздах АТ «Укрзалізниці» буде воєнізована охорона для забезпечення безпеки пасажирів. Про це пише  Суспільне.

Наразі планують патрулювати тільки 10 пар поїздів. Це пілотний проєкт, пояснюють в «Укрзалізниці».

Поїзди супроводжуватимуть працівники відомчої воєнізованої охорони. Вони будуть реагувати на порушення пасажирами громадського порядку.

Також в «Укрзалізниці» говорять, що писали листи до МВС та Нацполіції, аби в поїздах  патрулювали правоохоронці. Однак у відповідь поки що тиша.

Тому вирішили залучити до патрулювання воєнізовану охорону, що зазвичай супроводжує вантажні потяги. Для охорони обрали найбільш популярні напрямки руху.

Якщо у вас сталася неприємна чи конфліктна ситуація, звертайтесь до провідника. Той має подзвонити начальнику поїзда. У разі необхідності він викликатиме наряд поліції, що зайде на найближчій станції.

Як повідомляло видання 05366, в УЗ розроблено комплексну програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах.

В.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик повідомляв, що програма включатиме в себе співпрацю з МВС, а також туди увійде пілотний проєкт з охорони у поїздах силами воєнізованої охорони Укрзалізниці.

Обіцяли надалі встановити у пасажирських вагонах й спеціальні засоби контролю.

Нагадаємо, що 1 серпня у потязі «Маріуполь-Київ» стався інцидент: чоловік побив молоду жінку з дитиною та намагався згвалтувати.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: