Охоронна сигналізація — міфи та реальність

Охоронна сигналізація

Найнадійніший спосіб убезпечити свою квартиру або будинок – це охоронна сигналізація. У наші дні про переваги пультової охорони знають практично всі. Незважаючи на це, є люди, які навіть при наявності потреби в захисті свого житла і фінансових можливостей не наважуються замовити цю послугу. Причиною є популярні міфи про охоронні системи, які поширюють необізнані обивателі.

Проаналізуємо основні з них і розберемося, що правда, а що омана.

1. Охоронна сигналізація не може бути встановлена ​​в квартирі, де є тварини. Це твердження тільки частково правдиве. Дійсно датчики реагують на домашніх вихованців, але проблеми можуть виникнути, тільки якщо вага тварини більше 25 кілограмів. У цьому випадку, звичайно, доведеться подумати про те, як ізолювати Вашого улюбленця на період поки Вас немає вдома. Якщо ж тварина маленька, то досить просто відкоригувати налаштування датчиків, і вихованець зможе спокійно перебувати в будинку при включеній сигналізації.

2. Зловмисникам не важко заглушити сигнал. А ось у це вірити не варто. На щастя технічні можливості і здатності сучасних злочинців занадто перебільшені. Функціонування системи здійснюється в декількох частотних діапазонах. Якщо відбувається спроба заглушити сигнал, то на пульт централізованого спостереження надходить інформація про це.

3. Пристрій можна зламати. Неправда. Якщо пошкоджений корпус сигналізації, то на охоронний пульт негайно передається відповідний сигнал і на об’єкт відразу ж виїжджає наряд реагування.

4. При відсутності електроенергії сигналізація перестає працювати. І знову невірна інформація. Охоронні системи оснащені резервним джерелом живлення, здатним підтримувати їхнє функціонування при тимчасовому знеструмленні приміщення. Крім того, існують бездротові варіанти, укомплектовані власними акумуляторами, на які не впливає стабільність електропостачання.

Управління поліції охорони в Полтавській області

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: