Олександр Грехов у Житомирі презентує виставку «10 облич Лесі»

ВИСТАВКА

У Житомирі відкриється персональна експозиція ілюстрацій Олександра Грехова, присвячена Лесі Українці. Виставка триватиме з 24 лютого по 24 березня в «Домі української культури».

Продовжуючи свої експерименти з грою з образами українських письменників, Грехов використовував свої ж «класичні» ілюстрації Лесі Українки, і пофантазував, як би вона могла виглядати на полотнах відомих художників минулого: Ван Гога, Мондріана, Кандинського, Боттічеллі, Делоне, Малевича та інших.

Мистецтво інших країн може бути тим дзеркалом, в якому нам буде легше розгледіти своє (мистецтво).

Олександр Грехов – київський ілюстратор, з 2017 року здійснив більше 20 виставкових проєктів в Україні і за кордоном. Співпрацює з багатьма українськими музеями, благодійними фондами, видавництвами, представництвами міжнародних організацій в Україні (Програма розвитку ООН), Coca-Cola Україна, Сільпо, гуманістичним рухом UAnimals, Гендер в деталях, Open Opera Ukraine і т.д. Роботи зберігаються в фондах українських музеїв і приватних колекціях.

Деталі за посиланням.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: