Олена Савосіна фотографує та знімає на відео закулісся житомирського театру імені Кочерги

19-річна Олена Савосіна фотографує та знімає на відео закулісне життя Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги.

26 листопада Олена Савосіна у фойє театру проводила портретну зйомку. За її словами, робота з акторами вимагає концентрації уваги, терпіння і креативу, передає suspilne.media.

«Для мене найголовніше – відчувати людину, яку я фотографую, тоді я розумію, що ми працюємо на одній хвилі. Я дуже багато працювала над тим, щоб поставити вдало світло, створити правильну та гарну композицію. Це робота, під час якої ти постійно слідкуєш, як виглядає людина в кадрі, контролюєш налаштування фотоапарата. Потрібно фіксувати одразу декілька речей, щоб створити справді вдалий кадр».

Акторка театру Ірина Оксютович каже, що з Оленою Савосіною завжди зручно працювати:

«З Оленою дуже комфортно. Вона відверта, світла людина, яка занурюється разом з нами в атмосферу праці, вистави, репетиції. Або ж занурюється в такі фотосесії, як сьогодні».

Олена Савосіна закінчила Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І. Огієнка. До театру вона прийшла сама аби зробити фото і відео для своєї курсової роботи, каже головна режисерка театру Наталія Тімошкіна:

«Коли вона мені показала цю роботу, то виявилося, що вона дуже атмосферна. Цю роботу я використовувала в ювілейній програмі до 75-річчя театру. Вона вміє так розчинитися в театрі, що не видно, коли вона працює, а потім вона вже видає результат».

Наразі Олена Савосіна опановує професію режисера. Дівчина розповіла, що хоче більш досконало пізнати театральне мистецтво.

Автор: Леонід Харшан

Камера: Олександр Данилюк

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: