«Олімпійські надії»: як наметову спортбазу перетворили в табір європейського зразка

Культура і спорт у Полтаві, як власне й по країні вцілому останніми роками були не дооціненними, а кошти на цігалузі переважно бюджетувалися не на розвиток, а на підтримку. За залишковим принципом. 

За останні 2 роки  ситуація докорінно змінилася. Секретар міськради Олександр Шамота особисто взявся курувати ці напрямки, а результати видно неозброєним оком. Для прикладу: фінансування культури зросло на 40%, а спорту — на 25%. Зокрема у спорті вперше з часів незалежсті почали виділяти кошти на форму та екіпірування для вихованців спортшкіл і секцій. Повернули в комунальну власність і почали ремонтувати палац спорту «Спартак» та картодром «Лтава». Повністю оновлено дитячий оздоровчий табір «Олімпійські надії».

Табір щороку приймає більше 700 дітей. Це один із найбільших та найрозвиненіших, з точки зору сучасності, спорттаборів області. 

Цьогоріч заїзд не відбувся, але час не витрачають даремно. Олександр Шамота каже: використали можливість перебудувати харчоблок і їдальню та відремонтувати інші будівлі. 

—  Звісно, хотілося б дуже побачити реакцію та здивування дітлахів цьогоріч, після всих тих змін, які зазнав табір. Впевнений дітлахам, котрі відпочивають в ньому із року в рік, було б важко впізнати улюблене місце спортзборів. Ми повністю перебудували з нуля їдальню. Раніше за саннормами, тут взагалі не можна було харчувати дітей. Закуплене й нове обладнання в харчоблок.  Коло кожного корпусу тепер є власна альтанка для теоретичних занять і відпочинку. Відремонтували та оновили санвузли й душові. Зараз іще будуть нові майданчики для боксу та єдиноборств. Зробимо для них накриття. Діти зможуть тренуватись в будь-яку погоду. Раніше в них взагалі не було свого місця для тренувань. Наступного року, думаю, ми побачимо сотні здивованих і радісних дитячих облич, — каже Шамота. 

За словами директорки «Олімпійських надій» за зміну табір може прийняти близько 180 дітей. Але навіть такої кількості не вистачає задля забезпечення відпочинку усім охочим молодим спортсменам-полтавцям. Тому у майбутньому керівництво планує розширювати територію оздоровчого закладу і має надію на підтримку міської влади.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: