Опалювальний сезон у Чернігові – під загрозою. Причина – борги за газ

Майже 100 підприємств теплоенергетичної галузі мають борги за газ, що ставить під загрозу вчасний старт опалювального сезону. Про це йдеться у заяві НАК «Нафтогаз України».

Вчасний старт опалювального сезону в кількох десятках українських міст під загрозою через борги виробників тепла. Щоб успішно увійти в опалювальний сезон, виробники тепла мають виконати обов’язкові умови постачання газу.

Серед цих умов – підписання договору з Нафтогазом про реструктуризацію боргу і дотримання рівня розрахунків не нижче 90%.

У списку – 98 підприємств, щодо яких існують ризики зриву опалювального періоду 2020/21 років внаслідок невиконання умов. В тому числі – і КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА».

Як зазначається у звіті «Нафтогазу», рівень розрахунків тут складає 87 %, а необхідна до погашення сума боргу – більше 65 мільйонів. І це одна з 10 найбільших цифр в Україні.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: