Опалювальний сезон у Житомирі — під загрозою, АМУ просить зустрічі з Зеленським

ВЛАДА

В АМУ розповідають, що є велика ймовірність того, що під час нового опалювального сезону в житомирян може не бути тепла в їх оселях. Стало відомо, що центральна влада блокує рахунки різних комунальних підприємств, котрі й надають споживачам послуги теплопостачання.

Це одне з важливих питань, яке порушили міські голови у Відкритому листі до Президента України Володимира Зеленським. Очільники різних міст просять у нього про зустріч.

Про що ж йдеться у відкритому листі представників АМУ до Володимира Зеленського?

Для органів місцевого самоврядування нині доволі несприятливий період. Серед низки проблемних питань і ряд перевірок, і численні обшуки правоохоронців, котрі заважають, призупиняють діяльність цих органів. Мається на увазі ці обшуки та перевірки не дозволяють владним структурам на місцях повноцінно працювати та забезпечувати нормальну життєдіяльність, приміром, тих же самих ОТГ та нормально надавати людям послуги.

В АМУ припускають, що працівники бюджетних сфер взагалі можуть лишитися без заробітних плат, під загрозою й завершення ремонту навчальних закладів, (як дитячих садочків, так і шкіл), а також оснащення лікарень. А все тому, що місцеві запозичення погоджують вибірково… До того ж, рахунки організацій, установ, підприємств, у котрих споживачі отримують послуги з теплопостачання, просто блокуються… Що в результаті може бути через це? Картина не з приємних — новий опалювальний сезон під загрозою зриву, а в оселях містян в ці холодні пори року, цілком можливо, може бути холодно!

Правління ж Асоціації міст нашої держави (ред. АМУ) пропонує Володимиру Зеленському зустрітися і обговорити з ним всі проблемні питання, аби якомога швидше їх вирішити. Мета такої зустрічі зрозуміла. В АМУ хочуть, аби забезпечувалася ефективна та плідна співпраця між тими, хто працює в органах місцевого самоврядування та, зрозуміло ж, між органами державної влади. Це ще й дозволить зберегти конституційні права українців, а також стоятиме на варті того, що зберігатимуться належним чином основні принципи врядування, яким воно має бути в ідеалі.

Подробиці на порталі АМУ.

Варто зауважити, що 33 ОТГ в Житомирській області входять до складу АМУ, а міські голови Житомира (Сергій Сухомлин) і міста Баранівки (Анатолій Душко) взагалі є ще й членами правління АМУ.

за матеріалами офісу реформ АМУ

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: