П’ять бочок для випалювання деревного вугілля та мішки з продукцією вилучили Рівненщині (ФОТО)

Прокурорами Сарненської місцевої прокуратури, спільно з працівниками Сарненського ВП ГУНП в області та ротою поліції особливого призначення,в ході досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 241 КК України (Забруднення атмосферного повітря) на підставі ухвали слідчого судді, 4 серпня проведено огляд земельної ділянки поблизу с. Кричильськ Сарненськогорайону, яка перебуває у приватній власності.

За його результатами вилучено 5 піролізних печей для випалювання деревного вугілля та безпосередньо деревне вугілля, запаковане в політиленові мішки.

Встановлено, що випалюванням деревного вугілля на земельній ділянці займався 26-річний місцевий житель. Готову продукцію він, через посередника, збував у європейські країни.Жодних дозвільних документів на піролізні печі, сировину, а також технічного паспорту на кожну бочку, та сертифікату її відповідності для використання у чоловіка нема.

Усе знайдене вилучено, вирішується питання щодо накладення арешту на це майно.

Пресслужба прокуратури Рівненської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: