Пам’яті загиблих чернігівців на сході України: на в’їзді до Чернігова висадили дубову алею

Вчора, 23 квітня, з ініціативи родини загиблих воїнів у російсько-українській війні на в’їзді у Чернігів висадили цілу дубову алею, тим самим вшануваши загиблих на сході України хлопців.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

У висадженні алеї брали участь представники громадських організацій та міської влади. Через пандемію коронавірусу акція не була масовою, як задумувалося раніше. Решту дерев посадили працівники «Зеленбуду».

За словами батька загиблого в АТО військового та засновника ГО «Єдина родина Чернігівщини» Миколи Шанського, у майбутньому в кінці алеї планується зробити пам’ятний знак і написати, кому присвячена ця алея.

— Міський голова поставив задачу, щоб на в’їзді до міста були якісні гарні дерева. Ці дуби вже 7-8-річні, 100% що вони приймуться. Тому це, я думаю, дуже символічно, коли найкрасивіший в’їзд буде супроводжувати алея пам’яті наших героїв, — прокоментував подію інший її учасник, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

Нагадаємо, що в Чернігова є ще одна дубова алея, кожне дерево в якій присвячене пам’яті чернігівця, загиблого при захисті нашої вітчизни в АТО/ООС. Знаходиться вона на території Березового гаю на вулиці Пухова.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: