Парад до Дня Незалежності: як на аеродромі «Півці» проходять репетиції (ВІДЕО)

Танки, артилерія, санітарні авто та безліч іншої військової техніки. Загалом близько 400 одиниць. Таку картину можна спостерігати на аеродромі «Півці», що у передмісті Чернігова. Тут триває активна підготовка до параду з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Тренування проходять вже місяць. Участь у підготовці до свята беруть понад тисяча військовослужбовців: підрозділи з різних структур Збройних сил України – сухопутних військ, морської піхоти, зенітно-ракетні війська, повітряних сил, Нацгвардії, тощо. Для них облаштували ціле наметове містечко.

Зведена механізована колона, яка буде представлена на параді, нараховує 24 розрахунки.

Для участі у ювілейному параді відібрані найкращі військовослужбовці України. Переважна більшість з них – учасники бойових дій на Сході.

Після проходження тренувань військовослужбовці займаються обслуговуванням техніки. Здебільшого фарбують її за єдиною зразковою моделлю. Для того, аби привести до єдиного зразку машину, витрачається 3 доби.

Перевірити хід підготовки до параду з нагоди Незалежності України приїхав до полігону особисто командувач Сухопутних військо Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, який цьогоріч є безпосереднім керівником цього процесу. Результатом залишився задоволеним.

Подібні збори такого масштабу у Чернігові відбуваються вперше. Локація на полігоні у «Півцях» обрана не випадково.

– Умови на полігоні задовольняють проходження значної кількості техніки. Ви бачили базовий табір, який розгорнутий, який, знову таки, забезпечує і проживання, і тренування, і підготовку техніки озброєння без витрати ресурси і часу на перевезення, – зазначив Олександр Сирський.

Тренування у Чернігові триватимуть до 7 серпня. Далі – колона перемістить до Києва, де продовжить відточувати дії уже під час генеральнихрепетицій на злітній смузі Антонова та безпосередньо на Хрещатику.

Одночасно з цими тренуваннями на Чернігівщині у Гончарівському проходять і ніші збори. Резервісти та воїни тероборони також тренують для участі у параді на День Незалежності. Обіцяють цьогорічний військовий парад стане чи не найбільшим за всю історію існування країни.

ТЕЛЕКАНАЛ «НОВИЙ ЧЕРНІГІВ»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: