Пейзажі Марсу у 4К: британці показали види з Червоної планети, — ВІДЕО

Фото марсохода з сайту НАСА

Днями британський ютуб-канал ElderFox Documentaries опублікував ролик з марсіанськими пейзажами. Види з Червоної планети стали доступні у форматі високої чіткості 4К. Це перше відео із зображеннями поверхні Марса з такою високою якістю відео.

Як повідомили автори ролика, складність зйомки полягає у швидкості передачі даних з Марса на Землю — лише 32 кілобайти в секунду. Тому інформацію отримують у стисненому вигляді, а відео створюють з мільйона фотографій, які зробили в різний час марсоходи Spirit, Curiosity і Opportunity. Таким чином створюють ілюзію «живого» відео. Усі світлини раніше були опубліковані NASA у відкритому доступі.

На цьому відео глядачі можуть побачити кратер Санта-Марія, гору Еолідана, Кабо Верде та багато інших цікавих рельєфів з просторів Червоної планети. Помітити можна і сліди на ґрунті від дослідних апаратів. Автори називають ролик «найбільш реалістичним досвідом перебування на Марсі».

Додамо, 30 липня Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) запустило на Марс чергового робота-дослідника. Таким чином досліджуватимуть Червону планету упродовж 7 місяців. Разом із марсоходом відправлять на сусідню планету і штучне «дерево», яке вироблятиме кисень.

Читайте також: Комету NEOWISE можна побачити над Україною: атмосферні фото

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: