Перехрестя Б. Хмельницького — Опришківська у Львові перекриють для проїзду приватного транспорту, — СХЕМА

Фото умовне / з відкритих джерел

Станом на початок липня у Львові триває капітальний ремонт вулиці Богдана Хмельницького. Через ремонтні роботи перекриють для руху приватного транспорту перехрестя вулиць Б. Хмельницького — Опришківської. 

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. Перехрестя перекриють із вівторка, 7 липня. Підрядник ТзОВ «Онур» буде облаштовувати асфальтне покриття на цій ділянці. Плануюють провести роботи та відпновити рух транспорту впродовж тижня. Однак, точної дати невідомо. 

Під час ремонту водіям пропонують здійснювати об’їзд згаданої ділянки за схемою нижче. Її погодили з поліцією та відповідальними органами: 

Фото: схема руху / пресслужба Львівської міської ради

Зазначимо, наразі відбуваються роботи на ділянці від вулиці Промислової (Опришківської) до вулиці Механічної. Зараз підрядник ТзОВ «Онур» облаштовує головний каналізаційний колектор та переключає всі будинкові випуски. Загалом вулиці Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вулиці Промислової до вулиці Липинського. 

Нагадаємо, у Львові на кільці Липинського — Б. Хмельницького у Львові змінять організацію дорожнього руху.

За даними пресслужби Львівської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: