Переіменування центральної вулиці міста

Вулиця у центрі міста названа ім’ям Володимира Панченка.

Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.

У Кропивницькому відтепер можна пройтися вулицею Володимира Панченка. Рішення про перейменування в обласному центрі вулиці Декабристів прийняла  міська рада Кропивницького на засіданні сьогодні.

Автор багатьох книг, професор Києво – Могилянської академії,  Народний депутат України легендарного І скликання Володимир Панченко отримав високе звання Почесного громадянина Кропивницького у 2019 році. Він був посланцем від міста серед тих, хто голосував за Акт проголошення незалежності України.

Володимир Панченко не просто змінив культурний і духовний простір нашого краю, він облагородив його. У своєму «Сонячному годиннику» він написав : «Україна – розгорнута книга і якщо вміти її читати, то кращого підручника з історії й придумати важко». Він називав себе пілігримом, романтичним мандрівником. А кропивничани щиро вдячні йому, доктору філології, який стояв біля витоків відновлення нашої незалежності, який є інтелектуальною елітою нації, за величний урок любові до України.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: