Переваги застосування сучасних систем радіокерування кранами мостового типу

Як відомо, на вітчизняних підприємствах більшість кранів мостового типу (мостові та козлові) раніше управлялися з кабіни кранівниками, які пройшли навчання на спеціальних курсах і мали допуск на право виконувати таку роботу. При цьому треба задіювати також і стропальників, основним обов’язком яких є закріплювання та відкріплення вантажів.

Після переведення кранів на дистанційне управління за допомогою радіопульта керувати ними зможуть будь-які відповідальні працівники після проходження короткого навчання. Такі оператори можуть також виконувати обов’язки стропальників. Як наслідок, на підприємстві можна істотно скоротити фонд оплати персоналу, пов’язаного з виконанням підйомно-транспортних робіт.

Після переобладнання крана оператор з радіопультом дистанційного керування може знаходитися в будь-якому місці цеха (складу) — там, де вважає більш безпечним і звідки матиме найліпший огляд. По-перше, це дозволить мінімізувати випадки виробничого травматизму та практично виключити можливість пошкодження майна (самої кранової техніки, переміщуваних вантажів, обладнання та матеріалів, розміщених неподалік від зони дії мостового чи козлового крана).

По-друге, це дасть можливість оператору точніше позиціонувати вантажі під час їхнього переміщення, скоротить простої та марнохід радіокерованого крана – як наслідок, прискориться процес виконання логістичних робіт та помітно зменшаться витрати електроенергії (і, відповідно, коштів на її оплату).

Крім того, після переобладнання кранів на дистанційне керування, оператор, використовуючи один радіопульт, при необхідності може одночасно синхронно керувати кількома кранами (крановими механізмами).

Де замовити переобладнання кранів на радіокерування з підлоги?

Зазначимо, що виконувати самостійно роботи з переведення кранів на дистанційне управління заборонено – цим можуть займатися лише спеціалізовані профільні компанії, які мають усі відповідні ліцензії та дозволи.

Якщо порівнювати пропозиції таких компаній, то можна зробити висновок: найбільш вигідні умови для всіх вітчизняних підприємств пропонуються на Київському заводі підіймально-транспортного обладнання, висококваліфіковані фахівці якого готові перевести під ключ мостові або козлові крани на дистанційне керування з підлоги — https://kzpto.com.ua/uk/radiokeruvannya-kranom/ у найстисліші терміни – за 4-6 робочих днів.

Природно, вартість переведення кранів на радіокерування розраховується для кожного окремого випадку. Але в будь-якому випадку – це дуже помірні витрати, котрі, як показує практика, окупаються протягом одного року (а за інтенсивних вантажно-розвантажувальних робіт –  набагато швидше). Треба також відзначити, що внаслідок такої модернізації кранів зберігаються всі їхні існуючі техніко-експлуатаційні параметри.

Більш докладна інформація щодо особливостей переобладнання кранів на радіокерування — на вебсайті КЗПТО. Посилання — тут.

Новости Украины | Последние новости Украины