Переважна кількість ліжок для пацієнтів із COVID-19 забезпечені киснем

У закладах охорони здоров’я Полтавської області, що визначені для госпіталізації пацієнтів із гострою респіраторною хворобою COVID-19, щодня збільшується кількість кисневих точок. Станом на 28 грудня загальна кількість ліжок у 28 лікарнях становить 2215, 1730 із яких забезпечені киснем.

«Завдяки субвенції, яку область отримала з Фонду боротьби з коронавірусом, вдалося зробити ремонти системи централізованої подачі кисню, реконструкцію киснепроводів, закупити необхідне обладнання, криоциліндри, кисневі концентратори, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. – Якщо влітку в медзакладах, визначених для лікування хворих на COVID-19, було лише 218 ліжок із киснем, то зараз їх 1730. Тобто ми виконали вимоги уряду щодо кисневого забезпечення й маємо 86,8 відсотка місць із киснем від загальної кількості ліжок».

Крім того, постійно зростає загальна кількість ліжок, виділених для госпіталізації хворих із тяжким перебігом хвороби COVID-19. У грудні останніми до переліку визначених лікарень додалися Великобагачанська та Чутівська ЦРЛ. Тепер їх у Полтавській області 28.

За даними Департаменту охорони здоров’я, зайнятість ліжок хворими з COVID-19 та пацієнтів із підозрою становить 36,3%. Місця з киснем зайняті ще менше – 26,3%.

Читайте також: В ПОКЛ імені Скліфосовського відкрили реконструйовані діагностичне та рентгенологічне відділення

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: