Перевірятимуть документи, патрулюватимуть дороги та оглядатимуть підозрілі авто: на Рівненщині посилили заходи безпеки

У Рівненській області посилюють заходи заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку. А рівненські вибухотехніки вирушили до Волині для допомоги.

Проте не єдина Рівненська область матиме посилені заходи безпеки. Таке ж рішення ухвалили стосовно Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Як повідомляють в Управлінні комунікації Національної поліції України, такі дії пов’язані з вчорашнім випадком тероризму у Луцьку. Тож тепер у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян, будуть нести службу поліцейські наряди. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України. Патрулюватимуть вулиці, автостанції та залізничні вокзали.

У підозрілих громадян перевірятимуть документи, проводитимуть поверхневий огляд, перевірятимуть на наявність вибухівки тих автомобілів, які на вигляд не використовувалися дуже довго.

Також звертатимуть увагу на підозрілі предмети (пакети, сумки, коробки,ящики), де можуть бути вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої. Патрулюватимуть дороги.

Поліцейські закликають громадян із порозумінням ставитися до вказаних превентивних заходів.

Також столична поліція посилила заходи безпеки на вулицях міста.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: