Перевищення ЛКП: купатися в Дніпрі небезпечно для здоров’я

Купання в Дніпрі

У Кременчуці повідомили про погану якість води в Дніпрі. Лаборанти виявили там перевищення індексу лактозо-позитивної кишкової палички (ЛКП), передає прес-служба Кременчуцької міськради в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, санітарно-гігієнічним вимогам не відповідає вода у Дніпрі на Центральному пляжі. Моніторинг якості води у відкритих водоймах у місті проводиться кожного тижня. 

Так, в районі кафе «Ахтамар» (Центральний пляж) індекс ЛКП становить 13 000, а вже біля колишнього кафе «Арарат» (кінець цього пляжу) – 21 000. При цьому, норма ЛКП не має перевищувати 10 000.

«Лактозо-позитивна кишкова паличка (ЛКП) – це загальна бактеріологічна забрудненість водойми. В разі, якщо вона потрапить до шлунково-кишкового тракту людини, може спровокувати виникнення гострих кишкових інфекцій», — йдеться у повідомленні. 

Всім кременчужанам радять обмежити себе в купанні та перебуванні на Центральному пляжі. Також, не бажано користуватися й іншими невстановленими місцями для купання. Оскільки, ще невідомо, яка вода там.

Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: