Перші жертви відпочинку: кременчужани «підхопили» в Одесі коронавірус

Коронавірус на відпочинку

Видання 05366 вже писало про те, що у Кременчуці продовжують виявляти поодинокі випадки коронавірусу. Нещодавно мер міста Віталій Малецький повідомив, що COVUD-19 був виявлений у чоловіка та жінки (обом 35 років) та в 11-річної дитини. Це було 15 і 16 липня. Виявилося, що це одна сім`я – батьки та дитина. З інформації інших ЗМІ стало відомо, що до того, як у них виявили COVUD-19, вони відпочивали в Одесі.

Саме міський голова повідомляв, що чоловік та жінка нині перебувають в інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Стан їхнього здоров’я – задовільний. Їх дитину обстежили, як людина, яка є контактною особою. Виявилося, що в її організмі також є вірус. Дитину теж забрали на лікування до Кременчуцької міської Дитячої лікарні. Вона теж перебуває в задовільному стані. 

Варто зазначити, що цього літа підозрювали коронавірус у декількох відпочиваючих в Кирилівці, Запорізькій області. А саме в тих, хто проводив свою відпустку в базах відпочинку «Дніпровські зорі» та «Лазурні далі». Утім, виявилося, що це було масове отруєння людей. Зроблені лабораторні аналізи на коронавірус показали негативні результати.

У Кременчуці всіх місцевих мешканців продовжують закликати дотримання правил особистої гігієни, зберігати соціальну дистанцію один від одного 1,5-2 метри, а також не забувати носити маски та респіратори.

Раніше, видання 05366 повідомляло, що новий випадок коронавірусу виявили у Кременчуці. А також: Полтавська область відзначилася низьким рівнем захворюваності на COVID-19 та подорож до Єгипту: українців не змушуватимуть проходити обсервацію. 

Мер Кременчука

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: