Перший в Україні Барнхаус відкриють у Вінниці

Напередодні відбувся круглий стіл, під час якого обговорили особливості та переваги впровадження такої моделі допомоги дітям, постраждалим від насилля.

Центр захисту та соціально-психологічної підтримки дітей у Вінниці буде пресдтавляти собою будинок за моделлю Барнхаус, яка передбачає надання комплексної допомоги із залученням спеціалістів різних ланок: соціальних служб, медичних закладів, правоохоронних органів та інших дотичних суб’єктів, повідомляє Вінницька ОДА.

Це буде перший подібний заклад в Україні. Його створення та функціонування грунтуватиметься на відповідному Положенні, а також підтримуватиметься Порядком підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства, а також проєктом Закону України «Про юстицію, дружню до дитини».

Головна ідея – це повне зосередження усіх спеціалістів на інтересах дитини і допомога їй. За статистикою минулого року в нашій області від насильства постраждали 44 дитини, кількість жертв зросла за час пандемії.

Джерело

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: