Під час 27 BookForum у Львові підтримають малі видавництва: яким чином

Фото ілюстративне

Із 16 по 26 вересня включно у Львові відбудеться 27 BookForum. Оскільки Львівський міжнародний книжковий форум цього року проходитиме в онлайн-форматі через пандемію COVID-19. Відтак, велика кількість видавницв не зможе широко представити свої новинки українським читачам.

Як розповіли 032.ua представники Yakaboo, у партнерстві з ГО «Форум видавців», допоможуть українським видавництвам та запропонують альтернативу, яка дозволить видавцям безкоштовно презентувати нові книги. Долучитися до ініціативи зможуть суб’єкти видавничої справи, що випускають до 10 найменувань на рік або сукупний наклад яких не перевищує 10 тисяч екземплярів.

Упродовж 10 днів книжки таких видавництв будуть безкоштовно розміщені на сайті Yakaboo та промотуватимуться на рівні з іншим асортиментом книгарні. Продажі книжок здійснюватимуться з символічною комісією в 1 грн, а весь прибуток, включаючи собівартість та дохід, отримають видавництва.

“Відсутність одного з найбільших книжкових івентів 2020 року суттєво вплине на книжковий ринок. Тому ми вирішили допомогти невеликим  гравцям на книжковому ринку втриматися у період кризи та, попри все, надати можливість читачам ознайомитись з очікуваними новинками 2020 року”, – розповів директор компанії, Іван Богдан.

Читайте також: 25 найцікавіших подій 27-го Львівського міжнародного Book Forum, — АФІША

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: