Підбито підсумки фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив»

Під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Юлії Сабій відбулось засідання конкурсного журі з визначення переможців фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив», присвяченого 589-ій річниці міста Хмельницького і який традиційно проводиться напередодні Дня міста. Свої роботи на розгляд журі могли подавати як професійні фотографи, так і аматори фотомистецтва.

Цьогоріч на розгляд журі було подано 359 робіт від 57 учасників конкурсу, з них 26 дорослих (163 роботи) та 31 дитина (196 робіт). Переможці (1, 2, 3 місця) були визначені у трьох номінаціях.

Традиційно 50 кращих робіт із поданих для участі в конкурсі буде представлено на виставці, яка розміститься у виставковій залі музею-студії фотомистецтва. Імена переможців конкурсу буде оголошено та нагороджено під час урочистого відкриття виставки, що відбудеться 24 вересня у приміщенні Хмельницького музею-студії фотомистецтва.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: