Підземний перехід на «Урожаї» передадуть на баланс «Агенції муніципальної нерухомості»

Підземний перехід на «Урожаї» передадуть на баланс «Агенції муніципальної нерухомості»

Йдеться про встановлення права користування (узуфрукту) на підземний перехід по вул. Пирогова, 49-А. Об’єкт площею 811,4 м², який передадуть від «Вінницького шляхового управління» на баланс КП «Агенція муніципальної нерухомості».

Які обов’язки візьме на себе новий управитель:

  1. Агенція зобов’язана підтримувати перехід у належному стані та використовувати його лише за призначенням.
  2. Усі витрати на обслуговування та експлуатацію об’єкта підприємство бере на себе.
  3. Новий балансоутримувач має право робити поточний ремонт власним коштом. Капітальний ремонт можливий лише за окремим рішенням виконкому.
  4. Агенція може покращувати стан переходу (за погодженням з містом), проте ці зміни залишаються власністю громади.
  5. Підприємство має право вимагати відшкодування збитків, якщо переходу шкоду завдадуть треті особи.

Новий управитель не має права:

  • продавати або передавати перехід у приватну власність;
  • здавати об’єкт в оренду чи управління іншим особам;
  • змінювати цільове призначення споруди.

Після того, як рішення погодять на сесії Вінницької міської ради, Агенція має офіційно зареєструвати право користування цим майном.

Вінниця.info фото ілюстративна ПресПоінт

Джерело

Новости Украины | Последние новости Украины