Пільговиків годують безкоштовно, а інших – ні: «справедливе» харчування дітей в Кременчуці

Шкільне харчування

У Кременчуці діти-пільговики, яких годують безкоштовно (за гроші платників податків), почали скаржитися на харчування у школах. Причина – їх залишили без м’ясних страв (без котлет). А ось дітей, які не є пільговиками, не годують взагалі. Лише – за гроші, як у сучасному світі – капіталізмі. І ні вони, ні їх батьки, не скаржаться на те, що їх родина змушена виділяти кошти на харчування дитини в навчальному закладі. 

«У середу моя дитина прийшла додому і дуже вона була пригнічена. Їй сказали, що вона пільгова категорія і вона не може розраховувати на м’ясну страву. Тобто, дітей посадили поруч у кого була м’ясна страва і в кого не було. Класний керівник зорієнтувалася: м’ясну страву того, хто не доїв, вона віддала дитині-пільговику, щоб вона не була голодною», — розповіла телекомпанії «Візит» одна з матерів дитини-пільговика в ТВ-сюжеті. 

Варто зазначити, що дітям НЕ пільгових категорій взагалі нічого безкоштовного не дають. Ні картоплю-пюре, ні помідори, ні котлету. Батьки цих дітей змушені платити гроші. Пільговикам, хоча б, безкоштовно дають картоплю-поре та помідор. Тому, це ще питання: відносно кого відбувається булінг? Дітей пільговиків, чи не пільговиків? Адже важко нині всім, і всім батькам потрібно пахати, щоб заробити копійку і принести додому. Утім, когось забезпечує держава, а когось – ні. Якщо вже підняли питання того, кому дають, а кому не дають котлети, так всі мають бути РІВНІ. Значить харчування повинно бути безкоштовним, або платним для ВСІХ дітей. 

Діти, які не є пільговиками і у батьків яких немає грошей, у школі не їдять взагалі. Терплять, мовчать і не скаржаться. І були б вдячними, якби їх нагодували, хоча б, одним безкоштовним пюре.

Так, батьки НЕ пільговиків платять за страву 18 гривень. Пільговики, якщо захочуть котлету, мають доплатити 5,50 гривень. Але, пюре і помідор їм все одно дадуть безкоштовно.  

05366.com.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: