Після грози та рясної зливи Житомир перетворився на «Венецію». ВІДЕО

Вчорашній вечір запам’ятається багатьом житомирянам надовго, адже декому довелося повертатися додому після сильної зливи.

Хтось змушений був йти пішки декілька зупинок до своїх домівок, у когось, наприклад, за словами самих житомирян, під загрозою зриву опинилися важливі зустрічі тощо. На певний час громадський транспорт, немов завмер. Центральні вулиці затопили настільки сильно, що тролейбусам, трамваям та маршрутним таксі було просто не проїхати! Деякі авто навіть загубили свої номери на затоплених дорогах!

Чимало житомирян можуть поділитися своїми унікальними історіями, які трапилася у вечір цієї негоди. Злива тривала десь з пів години, втім зробила значну частину Житомира схожим на відому італійську «Венецію». Містяни активно викладали в соціальних мережах фото та відео негоди. Деякі шляхи в місті сильно залило — води було ледь не по коліна… А все тому, що не справлялися з такою кількістю води зливні каналізації у Житомирі, вони просто не встигали пропускати воду. Так, незручності, по’вязані з наслідками грози та зливи в Житомирі тривали недовго, але ще надовго залишаться емоції та враження у житомирян та гостей міста, котрі потрапили під зливу, або ж відчули на собі її наслідки. Вони в багатьох ще точно не скоро вщухнуть.

Відео: Олег Костюк

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: