«Планували одружитися, але загинули в один день»: двоє молодих людей загинули у страшній ДТП на Тернопільщині (ФОТО)

Жахлива трагедія сьогодні (23 червня) приголомшила усю Тернопільщину: на Лановеччині, біля села Вишгородок, у страшній ДТП загинуло двоє молодих людей, хлопець Роман і дівчина Вікторія. Юна пара збиралася одружитися, але несподівано їхні життя обірвалися.

..

Про скорботну подію повідомили у спільноті «Моя Лановеччина» в мережі Фейсбук, де десятки і сотні людей, приголомшені горем, залишили свої слова пам’ятті та співчуття.

«Співчуття рідним. Це страшна трагедія. Вічна пам’ять»,- написала Оксана Жмака.

«Аж мороз по шкірі…»,- прокоментувала Алла Щур.

«Бідні діти. Як шкода»,-  написала Любомира Мазур.

«Царство Небесне! Щирі співчуття рідним! Хай Бог дає вам сили і здоров’я пережити це велике горе!»,- висловила співчуття Ларис Кравчук.

«В моїй пам’яті ви назавжди залишитеся щирими, ввічливими учнями і просто хорошими дітьми»,- додала коментар співчуття Тетяна Бойко.

«Щирі співчуття рідним…..Невимовний біль…….Страшне горе…»,- додала Ілона Кучер.

«Мої співчуття рідним. Це жах! Такі молоді люди, такі красиві.. Як так…Спочивайте з Богом. Царство Небесне і Вічна пам’ять! Леся тримайся, хоть це не можливо…»,- прокоментувала Оксана Костів.

«Царство небесне Ангелики. Така ваша доля. Співчуття рідним. Горе велике але в житті треба все пережити»,-  написала Оля Ванкевич.

«Велике співчуття рідним, сили пережити таке горе, хай спочивають з Богом ці діти-на небі будуть разом»,- написала Світлана Шинкарук.

Як стало відомо, загибла 20-річна дівчина Вікторія Мірза була родом із села Ванжулів, а її хлопець, Роман Довгаль — з Вишгородка. Він активно займався спортом, грав у футбол.

«Сьогодні пішла у вічність чудова студентка, щира подруга та прекрасна донька Вікторія Мірза. Весь географічний факультет сумує з приводу трагічної втрати цієї позитивної, усміхненої та милої дівчини»,- повідомив також Географічний факультет ТНПУ.

Мама Вікторії є депутатом Лановецької районної ради. Там усі теж шоковані трагедією.

«Лановецька районна рада та депутатський корпус висловлюють свої щирі співчуття депутату районної ради Ларисі Паранюк з приводу непоправної втрати – смерті люблячої дочки Вікторії. Неможливо відшукати слів розради, коли зупиняється серце найріднішої людини. У цей важкий час низько схиляємо голови у скорботі. Нехай наші молитви та щирі співчуття полегшать гіркоту втрати та родинне горе. Вічна пам’ять!»,- ідеться у повідомленні Лановецької районної ради.

Редакція сайту 0352.ua також висловлює співчуття батькам, родичам і всім близьким загиблих.

Друзі та знайомі згадують про них як про дуже світлих, добрих, позитивних і комунікабельних людей. Ніхто не може повірити, що ця жахлива трагедія сталася насправді… і це не страшний сон.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: