Поблизу села Гадзинки Житомирського району проводять акцію протесту

Про це повідомляє поліція Житомирської області.

«Шановні водії, увага!

На 128 км автодороги Київ – Чоп, поблизу с. Гадзинки Житомирського району, нині утруднено рух транспорту через проведення акції протесту. Її учасники рухаються по пішохідному переходу та пропускають автомобілі екстрених служб.

Поліцейські, які працюють на місці події, організували об’їзд вказаної ділянки автодороги та проводять роз’яснювальну роботу з протестувальниками.

Візьміть до уваги вказану інформацію при плануванні поїздок. Закликаємо з порозумінням поставитись до тимчасових незручностей у русі транспорту», — йдеться в повідомленні.

 А ось детальніше і про причини акції протесту.

«СИЛА — У ЄДНОСТІ!

Сьогодні, 15 липня 2020 року, в першій половині дня перекрито рух по трасі Житомир-Київ!

ВЕТЕРАНСЬКІ РУХИ Житомирської області вимагають Держгеокадастр Житомирської області розібратись в причинах, які сьогодні гальмують процес оформлення документів на землю для Ветеранів АТО та їх сімей.

В.о начальника головного управління Держгеокадастру України в Житомирській області Олександр Смолянюк пояснив, що вже декілька днів не працює «Автоматизована система управління документами ДОК ПРОФ 3», що забезпечує оформлення прав власності на землю.

В свою чергу голова спілки учасників бойових дій АТО виразив свої міркування щодо збою роботи «Автоматизована система управління документами ДОК ПРОФ 3», і пов’язав це з тим, що на центральному рівні умисно в ручному режимі блокується процес оформлення права на землю, адже закон про продаж землі, який було прийнято у ВР України, направлений в інтересах великих транснаціональних компаній, а не простих громадян.

Ще багато невирішених проблем, але спільними зусиллями їх вдасться подолати.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!», — йдеться в дописі Фейсбук-спільноти «Ружинська районна спілка учасників бойових дій АТО».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: