Подовжені канікули як альтернатива карантину

Осінні шкільні канікули у Кропивницькому розпочнуться з 19 жовтня і триватимуть 2 тижні.

Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.

Осінні шкільні канікули у Кропивницькому розпочнуться в середині жовтня і триватимуть вони два тижні. Про це сьогодні повідомила начальник управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу у міській раді.

За її словами епідеміологічна ситуація в закладах освіти обласного центру ускладнилася. Саме тому міська  комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій включила до порядку денного свого сьогоднішнього позачергового засідання питання організації освітнього процесу в закладах загальної та середньої освіти Кропивницького в умовах карантину.

Позиція управління освіти міської ради є незмінною – на першому місці має стояти здоров’я дітей. їхніх батьків і педагогів. Тож комісія ТЕБ та НС розглядатиме можливість запровадження дистанційного навчання в закладах освіти міста із 3-го класу і старших впродовж двох днів: 15 та 16 жовтня, а від 19 по 31 жовтня відправити дітей на обов’язкові осінні канікули. Для найменших учнів 1-го та 2-го класів канікули розпочнуться безпосередньо із 15 жовтня.

Під час дводенного дистанційного навчання у школах перевірять чи достатньо педагоги опанували інформаційні технології.

Заклади дошкільної і позашкільної освіти Кропивницького  працюватимуть у звичайному режимі.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: