«Подробиці «акції стояння»»: від Почаївської міськради вимагають точні адреси вишок 5G

Невідомі люди вимагають від міської влади міста Почаєва надати точну інформацію про наявність вишок 5G. Сьогодні (25 червня) протестувальники влаштували невеличку акцію під будівлею міськради.

Нагадуємо, що адміністратор фейсбук-групи Петро Щіпський розмістив фото оголошення, у якому невідомі закликали місцевих жителів прийти 23 червня на «стояння» під міською радою проти встановлення вишки 5G. Акція, хоч і нечисельна, все ж відбулася.

Як інформує «Zahid», Петро Щіпський повідомив журналістам, що не бачив цього оголошення на власні очі, а отримав фотографію в одній з місцевих груп, яка присвячена обговоренню ситуації з коронавірусом у місті. Туди її скинув місцевий житель, не уточнюючи, де він сфотографував оголошення і хто організатор акції.

Міський голова Почаєва Василь Бойко розповів, що люди дійсно прийшли до міськради:

«Акції як такої не було, люди прийшли, написали колективне звернення про інформування їх щодо встановлення технології 5G та 4G на території міста. Ми будемо відповідати на цей запит, проте ми не маємо такої інформації та самі будемо подавати запит до наших мобільних операторів, які знаходяться на території міста, щодо встановлення цього покриття».

Заяву протестувальники написали на ім’я голови міськради. Однак сам голова сказав, що не знає, хто був організатором акції й відмовився відповідати на уточнювальні запитання.

При цьому співрозмовники видання, які побажали зберегти анонімність припустили, що до «стояння» біля міськради причетні люди з підпорядкованої Українській православній церкві Московського патріархату Почаївської лаври.

Нагадаємо, що в Україні значна частина території ще не має покриття 4G. Влітку цього року мобільні оператори почали розгортати мережу з цією технологією на низьких частотах, що дозволить покрити цією територією велику частину території України при меншій кількості базових станцій. Поява 5G в Україні поки що залишається в планах на два-три роки.

Міфи та конспірологічні теорії про шкоду здоров’ю, якої начебто завдає 5G-технологія, з’явилися разом з її появою, проте дуже швидко розповсюдилися під час пандемії Covid-19. Їх неодноразово спростовували представники міжнародних організацій, науковці, журналісти-фактчекери. У деяких країнах, наприклад, Польщі та Великій Британії, поширення цих фейків призвело до підпалів веж 5G.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: