«Погода в Україні останніми роками все більше наближатиметься до середземноморської» — синоптики

Зима минулого року стала рекордною за температурними показниками – такого тепла в зимові місяці вчені не спостерігали за весь період метеорологічних досліджень. Втім, подібне явище скоро перестане бути винятком – найближчими роками нас чекають все тепліші і тепліші зими. До такого висновку прийшли вчені , зоккрема, так вважає директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

«Зовсім скоро холодна і сніжна зима в Україні сприйматиметься яквиняток «, – каже Микола Кульбіда.

При цьому не зовсім логічною є картина , що потепління найбільш помітне у Північних областях:

« — Саме у цих регіонах потепління матиме найбільш катастрофічні наслідки. А чим ближче до Півдня тим тим температцра більше «вирівнюється». Але це не привід для заспокоєння. Адже зміна клімату в Україні надто екстремально виражена» — підкреслює Микола Кульбіда.

Минулу зиму кліматологи порівнюють з Італійською. І подібна картина буде спостерігатися найближчі десять років – стверджують кліматологи. Цьогоріч зима теж буде теплою – а вересень буде по – літньому теплий. Так вважає і начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко.

« — Літо затримається з нами аж до кінця вересня. Що ж до зими, то на нас чекають невеликі морози, постійні відлиги та дощі» — підсумувала синоптикиня.

Читайте також: Як Полтаву прикрасили до Дня прапора

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: