Похід за лучиною для чоловіка закінчився адміністративною відповідальністю

КОРДОН

Прикордонники відділу «Березове» Житомирського загону під час виконання завдань з охорони кордону затримали чоловіка, який мав намір порушити держрубіж.

Як надалі з’ясувалось затриманим виявився місцевий житель прикордонного селища Дроздинь, що на Рівненщині, 1984 року народження. Пояснив правопорушник свої намагання незаконно перетнути кордон нібито бажанням зібрати лучину на території сусідньої Білорусі.

Зауважимо, що затриманий громадянин, будучи жителем прикордоння, добре знав про можливі наслідки порушення прикордонного законодавства, проте знехтував своєю обізнаністю. Прикордонники, забезпечуючи ефективний захист українського кордону від протиправних посягань, проводять постійну інформаційну роботу серед громадськості про недопущення протиправних діянь.

Наразі правопорушник відповідатиме в суді за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України», санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від 3400 до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Джерело: «Північний кордон. Держприкордонслужба»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: