«Показувати власним прикладом»: луцький депутат роками сортує вдома сміття

Приклад провідних бізнесменів та представників влади міг би стати поштовхом для популяризації сортування сміття в Луцьку.

Таку думку в ефірі програми «Відкрита влада. Місто» на ТРК «Аверс» висловив депутат Луцькради від фракції «Громадянський Рух «СВІДОМІ» Михайло Наход.

Михайло Наход, який нещодавно був на стажуванні в Любліні, розповів, що в європейських містах, зокрема і польських, питання екології стоять на першому місці.

«На це зараз спрямовують дуже багато ресурсів в Євросоюзі. І ми повинні скористатися досвідом розв’язання цих проблем», – зазначив депутат.

Зі слів Михайла Находа, у Польщі проблема сортування сміття знаходиться приблизно на тому ж рівні, що й в Україні.

«Там трохи більше сортують, але це ще не Німеччина і не Швейцарія. Ми можемо вскочити в цей потяг і паралельно з ними розв’язувати це питання», – вважає він.

На думку обранця громади, аби популяризувати сортування сміття в Луцьку, варто власним прикладом показувати, як це робиться.

«Мені здається, декілька роликів, як сортують провідні луцькі бізнесмени чи представники влади, дали б нову динаміку цьому процесу… Ми вдома сортуємо сміття вже, мабуть, чотири чи п’ять років. Хоч не все можна здати, але щось може відлежатися до кращих часів, якщо є, де його тримати», – зазначив Михайло Наход.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: