Пологове відділення на вулиці Раппопорта у Львові відкрили після ремонту

Фото: Пологове відділення комунальної 3-ої МКЛ у Львові, фейсбук

У четвер, 1 жовтня, у Львові після проведення ремонтних робіт та поточної дезінфекції, відкрили пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні, що на вулиці Раппопорта. Замінили старий ліфт, який повністю вичерпав свій ресурс.

Про це повідомили у  пресслужбі Львівської міськради. Головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник зазначив, що замінили ліфт, який повністю вичерпав свій ресурс і потребував невідкладної заміни. Також провели ремонти у 6 палатах і ординаторській. Після того зробили планову профілактичну дезінфекцію. 

Вартість ремонтних робіт становить 635 тис грн. Ще 1,5 млн грн надано з міського бюджету Львова на заміну ліфта. Окрім того, в операційну придбали спеціальну лампу, вартістю 450 тис грн.

На Facebook-сторінці відділення зазначено, що пологове відділення лікарні закрили для проведення робіт із заміни ліфта 1 серпня у цьому році. Ліфт експлуатувався 39 років. Граничний термін експлуатації ліфта закінчився у 2004 році. Ліфт підтримувався у працездатному стані, проте через часті зупинки спричинені поломками та проведенням ремонтних робіт, створював труднощі роботі відділення та викликав справедливе невдоволення пацієнтів.

Читайте також: Уряд посилив умови карантину у Львові: Садовий розповів, чи очікувати жителям на зміни обмежень

За даними пресслужби Львівської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: