Полтавка самочинно збудувала баню на пляжі

Полтавка без дозвільних документів побудувала баню на пляжі «Дублянщина». Тепер, за рішенням суду, вона повинна звільнити земельну ділянку. Полтавський апеляційний суд залишив у силі рішення районного суду Полтави, який задовольнив позовну заяву Полтавської місцевої прокуратури до фізичної особи про знесення самочинного будівництва та звільнення земельної ділянки площею понад 0,13 га і вартістю 508 тис. грн, розташованої у межах прибережної захисної смуги річки Ворскла.

Таким чином, у судах двох інстанцій прокуратура довела, що жителька Полтави всупереч вимогам законодавства, без дозвільних документів у сфері містобудівної діяльності на пляжі «Дублянщина» побудувала баню й інші споруди та самочинно використовує у комерційних цілях земельну ділянку водного фонду.

У зв’язку з тим, що рішення суду набрало законної сили, особа повинна звільнити землю, що знаходиться у власності територіальної громади міста, за власний рахунок знести самочинно збудовані капітальні і тимчасові споруди та привести ділянку у попередній стан, повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Читайте також: На Леваді запланували збудувати дитячий майданчик

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: