Полтавських митців привітали із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народних мистецтв

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов привітав полтавських митців із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народних мистецтв:

“Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва Полтавщини! Щиро і сердечно вітаю зі святом!

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури у процесі відродження єдності національної свідомості.

Завдяки неосяжній культурній спадщині наш народпротягом століть зберігав у народних традиціях свою самобутність та духовність, і тепер розкриває нашу суспільну сутність та навчає прийдешні покоління бути справжніми українцями.

Завдяки полтавським митцям – справжнім подвижникам своєї справи, галузь культури та мистецтва Полтавщини попри всі труднощі та негаразди сучасного часу, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи, творчими досягненнями.

Вагомий внесок у подальший розвиток культури Полтавського краю роблять численні клубні аматорські об’єднання, колективи народної самодіяльності, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу народні умільці, працівники музеїв та бібліотек.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю міцного здоров’я, успіхів у професійній творчій діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення і самореалізації, родинного затишку у домівках та мирного неба над нашою Україною!”

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: