Понад 60 % житлового фонду Буковини знаходиться у сільській місцевості — статистика

фото ілюстративне

Житловий фонд Чернівецької області у 2019 році зріс на 1,4 % у порівнянні з попереднім роком. Причому обладнання житлового фонду було кращим у міських поселеннях.

На 1 січня поточного року житловий фонд Чернівецької області становив 23 млн.м.кв. загальної площі або на 1,4% більше, ніж на цю дату попереднього року. Майже дві третини  площі (61%) знаходилося у сільській місцевості. Про це повідомляє Головне управління статистики у Чернівецькій області.

У середньому на одного жителя Буковини припадало майже 26 м.кв загальної житлової площі, на одного міського жителя – 24 м.кв, на одного сільського жителя – 27 м.кв. 

Обладнання житлового фонду було кращим у міських поселеннях. Так, у цих поселеннях переважну більшість помешкань (88% загальної житлової площі) обладнано газом, майже дві третини – водопроводом (63%), опаленням та каналізацією – (62% по кожного виду). Гарячим водопостачанням обладнано майже половину (49%) загальної житлової площі.

У сільській місцевості більшість помешкань (86%) обладнано газом, більше половини (52%) – опаленням, більше третини – водопроводом (40%), каналізацією (39%) та гарячим водопостачанням (37%). 

На початок поточного року в експлуатації знаходилось майже 12 тис.м.кв ветхого (на 8,1% менше, ніж на 1 січня 2019 року) та більше 29 тис.м.кв аварійного (на 1,5% менше) житлового фонду.  

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що понад 80% буковинців хочаб один раз на день використовує Інтернет. Прочитати про це можна ТУТ.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: