Понад 80 % буковинців користується Інтернетом хоча б раз на день — статистика

фото ілюстративне

Кожний другий буковинець користувався інтернетом у будь-якому місці через мобільний телефон, кожний п’ятий – за місцем навчання та на роботі. 

Відповідно до статистики, послугами Інтернету у 2019 р. користувалось майже три чверті населення Чернівецької області (72% від загальної кількості населення). Більшість буковинців-користувачів Інтернету (81%) використовувала його не менше, ніж раз на день, майже кожний шостий мешканець (17%) – не менше, ніж раз на тиждень, але не кожен день.  

Майже всі користувались мережею Інтернет вдома (92% від кількості населення, яке повідомило, що користувалось послугами Інтернету), — інформує пресслужба Головного управління статистики у Чернівецькій області. Кожний другий буковинець (61%) – у будь-якому місці через мобільний телефон, кожний п’ятий – за місцем навчання (21%) та на роботі (20%). 

Майже дві третини населення Буковини використовувало Інтернет з метою спілкування (хобі) (60%) та для телефонних переговорів (59%), майже половина (49%) – для скачування фільмів, зображень, музики; перегляду фільмів чи відео тощо. 

Мережу Інтернет для гри у відео- чи комп’ютерні ігри або їх скачування використовувало більше третини населення (39%), майже третина – для пошуку інформації (32%) та для навчання й освіти (31%). 

Доступ до послуг Інтернету вдома мають більше двох третин домогосподарств області (69% від загальної кількості домогосподарств). 

Разом з тим, кожний дев’ятий мешканець Буковини у віці 5 років і старше не мав можливості користуватися послугами Інтернету. Половина з них (50%) повідомила, що не потребувала послуг Інтернету та майже половина (45%) –про відсутність впевненості, знань чи навичок для його використання.  

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Чернівцях планують побудувати сучасний сміттєпереробний завод. Прочитати про це можна ТУТ.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: