Понад півсотні камер спостереження розміщенні у лісах Рівненщини

Нині уся державна лісова охорони підвідомчих підприємств обласного управління працює у посиленому режимі, лісові масиви цілодобово патрулюються спеціальними рейдовими групами. Держлісфонд Рівненської області перебуває під наглядам 53 камер відеоспостереження. Про це повідомляють у Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Саме їхня робота дає змогу оперативно виявляти осередки можливих пожеж і не допустити поширення вогню на значні площі. У лісових масивах створено 8 тискм мінереалізованих смуг та проведено 15 км доглядів за вже існуючими, підготовлена необхідна спецтехніка та обладнання для боротьби з можливими лісовими пожежами. Для оперативної боротьби з можливими пожежами в області облаштовано 249 штучних пожежних водойм, 89 пірсів для забору води протипожежною технікою.

З початку року в держлісфонді Рівненської області зафіксовано 76 лісових пожеж на площі 138,7 га.

Також лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства нагадують, що діє розпорядження голови обласної державної адміністрації про тимчасову заборону на відвідування лісових масивів у період підвищеного класу пожежної небезпеки за умовами погоди.

Фото ілюстративне

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: