Поселення «Підкова» на Чернігівщині передана в приватну власність: прокуратура з цим не згодна

Обласна прокуратура заявила позов про повернення державі 2 га земель в історичній частині Седнева, які протиправно були передані у приватну власність, бо на ділянці знаходиться пам’ятка археології.

Про інцидент повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Зазначається, що земельна ділянка площею 2 га знаходиться в межах пам’ятки археології – поселення «Підкова», відтак, те що її віддали у приватну власність без погодження із спеціально уповноваженим органом у сфері охорони культурної спадщини – це порушення законодавства.

Окрім того, ділянка знаходяться в Седневі у межах прибережної захисної смуги водного об’єкту, та використовувалася місцевими жителями як пасовище. На підставі наказу Держгеокадастру вона передана у приватну власність громадянина, який відчужив її на користь третьої особи.

У подальшому, новим власником на розгляд Держгеокадастру в області подано нотаріально завірену заяву та технічну документацію на поділ земельної ділянки. На її підставі було утворено 20 земельних ділянок площею 0,10 га кожна.

Позов пред’явлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації. Його розглянуть 10 вересня цього року.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: