Представники Оліївської сільської ради відвідали Боратинську ОТГ

Під час зустрічі очільники сільських рад поспілкувалися на різні теми та обговорили перспективні шляхи розвитку громад. Зокрема, обговорили питання платного вивезення побутових відходів від населення.

В Оліївській ОТГ, станом на сьогодні, сміття вивозять безкоштовно, а от в Боратинській люди мають платити за дану послугу. Про це передає портал Оліївської громади.

«В нашій громаді люди зрозуміли, що ніхто не повинен безкоштовно вивозити чиєсь сміття, що за цю послугу потрібно платити кошти. Ми довго йшли до цього, шукали різні шляхи та методи. І все ж, ми досягли своєї мети», — розповідають в громаді.

Секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко зазначив, що Боратинська ОТГ є взірцем для багатьох громад сьогодні.

«Приїхавши сюди, ми побачили, що в нашій громаді є над чим працювати та є до чого прагнути. Гарні дороги, комунальники, які обожнюють свою роботу, співпраця з обласною державною адміністрацією — це те, чого сьогодні не вистачає Оліївській ОТГ. Проте, ми не покладаємо рук; ми будемо йти до поставлених цілей, аби жителям нашої громади було чим пишатися», — сказав Анатолій Мельниченко.

Окрім того, представники Оліївської сільської ради оглянули комунальну техніку та саму Боратинську сільську раду.

Джерело: gromada.org.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: