Президент у Кропивницькому

Президент

Сьогодні на театральні площі біля Кропивницького академічного уркаїнського музикально-драматичного театру відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського з громадою.

Про це пише 0522.

Володимир Олександрович наголосив на перевагах нашого регіону, його амбіція та можливостях. Також не оминув увагою вже втілені в життя освітницькі та будівельні проєкти. Його ключовим тезисом було те, що наш регіон багатий не лише самим Кропивницьким, але і районами:

Добровеличківку вважають географіним центром України. Я щиро бажаю вашому регіону бути не лише геграфічним, але і центром процвітання, успішності та заможності.

Нещодавні події пов’язані із розслідуваннями  навколо назначеного Президентом Андрія Балоня також звучали сьогодні. Гарант Конституції наголосив: «…відповідальності ніхто не може уникнути, навіть якщо цього громадянина назначив Президент, навпаки це особлива відповідальність».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: