Приватний інвестор серйозно розглядає можливість будівництва міжнародного аеропорту в Житомирі

Приватний інвестор серйозно розглядає можливість будівництва міжнародного аеропорту в Житомирі — голова ОДА

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко повідомив, що триває робота з приватним інвестором, який серйозно розглядає будівництво міжнародного аеропорту в Житомирі у рамках державно-приватного партнерства.

«Щоб аеропорт міг працювати у рамках міжнародного аеропорту, потрібно добудувати злітно-посадкову смугу. Для її добудови нам потрібно 360 млн грн. Що ми робимо в цьому напрямі? Було передано певну ділянку місту. Ми наразі дуже активно працюємо з приватним інвестором, який серйозно розглядає побудову міжнародного аеропорту в рамках державно-приватного партнерства. Ідея навіть зробити тут вантажний хаб, щоб розвантажити Київ, аеропорти «Жуляни» і «Бориспіль», зробити тут хаб, щоб прилітати сюди і роз’їжджатися Україною вже з вантажами», — сказав він в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Говорячи про дорожнє будівництво, Бунечко зазначив, що з початку своєї роботи на посаді голови ОДА в серпні 2019 року він скептично ставився до того, чи встигнуть китайські підрядники, оскільки вони порушили всі терміни, з будівництвом окружної дороги навколо Житомира.

«Але темпи, якими вони нині роблять дорогу, і ті кілометри дороги, які вже є, усе це дає надію й оптимізм», — вказав він.

Бунечко наголосив, що в області нині новий підхід до регіональних доріг, а не «латання» доріг.

«Я коли звітував президентові за свої перші 100 днів роботи, сказав, що буде 90 км доріг, він запитав: «Ви маєте намір будувати дороги 10 років?». Тому що у нас мережа 7000 км. Він сказав, що треба шукати можливості. Хочу сказати, на сьогодні це 140 км регіональних доріг, які вже робляться. Незважаючи на всі перешкоди, які були і в антимонопольному комітеті. Ми їх перемогли, ми повністю затендерили всі наші 53 пікети, усі дороги робляться. Є частина доріг, які вже завершені, зараз будуть введені в експлуатацію, залишилося отримати дозволи», — розповів він.

Голова ОДА зазначив, що було обрано найкритичніші ділянки доріг у всій Житомирській області, і незабаром усі відчуватимуть, що дороги будуються.

Джерело:ua.interfax.com.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: