Призначено стипендії творчій молоді та діячам культури і мистецтва Житомирщини

14 липня 2020 року в Житомирській ОДА відбулися засідання комісії з відбору кандидатур на призначення стипендії обласної ради творчій молоді та комісії з відбору кандидатур на призначення стипендії обласної ради видатним діячам культури і мистецтва області.

Засідання провів заступник голови ОДА Віктор Градівський за участю заступника голови обласної ради Максима Вілівчука та директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА Максима Обшти.

Відбір кандидатур на призначення стипендії обласної ради творчій молоді

На розгляд комісії надійшла 41 кандидатура на призначення стипендії творчій молоді області від комунального закладу «Житомирський обласний центр хореографічного мистецтва» Житомирської обласної ради, Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради, Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка Житомирської обласної ради, Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців, Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера Житомирської обласної ради та Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І.А. Кочерги.

Згідно з рішенням обласної ради від 28.05.2015 № 1505 «Про стипендію обласної ради творчій молоді» призначається 30 щомісячних стипендій творчій молоді у розмірі 1000 грн. кожна.

Комісія вирішила розпочати виплату стипендій обласної ради творчій молоді з 01 липня 2020 року у кількості 30 осіб.

Відбір кандидатур на призначення стипендії обласної ради видатним діячам культури і мистецтв області.

На розгляд комісії надійшли подання від КП «Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради та Комунальної установи “Житомирський обласний центр народної творчості” Житомирської обласної ради щодо 5 осіб кандидатів на отримання стипендії, з яких підтримано одну особу, а також комісією по відбору кандидатур на призначення стипендії обласної ради видатним діячам культури і мистецтв області підтримано пропозиції щодо продовження виплати щомісячних стипендій 9-ти видатним діячам культури і мистецтв області.

Згідно з рішенням обласної ради від 07.06.2012 № 585 «Про стипендію обласної ради видатним діячам культури і мистецтва області» (зі змінами) призначається 10 щомісячних стипендій обласної ради у розмірі 600 грн. кожна.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: