Проєкт «Велике будівництво»: 5 шкіл, 5 садочків та 5 спорткомплексів планують закінчити цьогоріч

фото ілюстративне

Президент України та Рівненська ОДА взяли курс на добудову соціальних об’єктів, що були розпочаті у попередні роки. Про це йдеться на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

Усі роботи відбуваються у рамках Національної програми Президента України «Велике будівництво». До неї увійшли 15 закладів – 5 шкіл, 5 садочків та 5 спорткомплексів.Окрім того, будуть реконструйовані 7 приймальних відділень у лікарнях і збудовані 73 км доріг місцевого значення.

Як зазначають, нині на об’єктах ведуться роботи.

Раніше механізм будівництва виглядав так: роботи розпочинали на багатьох об’єктах, тому вони тривали дуже довго. У результаті щороку потрібно було поновлювати документацію проєктів, бо з кожним роком вона втрачала свою актуальність. А це – знову додаткові витрати коштів, а також часу. Область була постійно у процесі будівництва, тому замість новозбудованих закладів утворювалися довгобуди. Зараз концепція змінилася. Задача – здати а експлуатацію заплановані об’єкти.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: