Проти відкриття в пологовому будинку інфекційного шпиталю у Луцьку мітингували лікарі

Завідувач медзакладу вважає, що лікування пацієнтів із Covid-19 у пологовому будинку ставить під загрозу персонал та вагітних 

Лікарі мітингували у Луцьку проти відкриття в пологовому будинку інфекційного шпиталю

NETфото «Конкурента» Лікарі звернулися до уряду із проханням вплинути на рішення місцевої влади

У середу, 14 жовтня, працівники Луцького клінічного пологового будинку протестувати проти облаштування в одному із корпусів медзакладу інфекційного госпіталю для хворих на коронавірус. Про це повідомляє місцеве видання «Конкурент».

Видання відзначає, що окрім лікарів на мітингу були і місцеві мешканці. На фото, які оприлюднило видання, видно, що на протест вийшло кілька десятків осіб.

Колектив медзакладу підписав колективне звернення до Офісу президента та уряду із проханням вплинути на рішення місцевої влади та не розгортати у пологовому будинку інфекційний госпіталь для лікування пацієнтів із Covid-19.

За словами завідувача пологового будинку Михайла Боднара, це рішення наражає на небезпеку колектив та вагітних, оскільки пересікання із хворими на території закладу є неминучим.

Як пише «Суспільне», Луцька міська рада не коментує ситацію щодо виділення 250 ліжкомісць та облаштування одного із відділів пологового будинку для лікування хворих на коронавірус. Заступник керівника відділу інформаційної політики Олександр Олішевський у коментарі зазначив, що міськрада озвучить позицію після сесії, яка відбудеться 15 жовтня.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: