Проти Зеленського відкрили провадження за порушення карантину

Пив каву

В Україні Конституційний суд відкрив проти діючого президента України Володимира Зеленського провадження. А саме за те, що весною, під час жорсткого карантину, Зеленський сидів у кафе і пив каву, передається в Телеграм-каналі «Інсайдер UA».

Як зазначається, цей інцидент трапився, коли президент перебував під час робочої поїздки на Хмельниччині. Він пив каву в кафе попри заборону приймати клієнтів у приміщеннях закладів громадського харчування. Утім, президент та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зайшли до кав’ярні на вулиці Проскурівській і випили там каву. 

Згідно з постановою Кабінету міністрів кав’ярні мали б відкритися для відвідувачів не раніше 5 червня. З самого початку Зеленському виписали штраф, але потім провадження призупинили. Причина – Зеленський є недоторканою особою, бо він президент України. Утім, було звернення до Конституційного суду, який просили розтлумачити: чи можна стягувати штраф з президента згідно з Конституцією. Схоже, що так.

Раніше, видання 05366 писало: «Президент Володимир Зеленський захворів на коронавірус». 

Телеграм-канал «Інсайдер UA»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: