Провітрюйте салон авто, робіть зупинки для прогулянок: як безпечно подорожувати з дитиною?

Плануєте поїздку з дітьми? Ось деякі важливі поради, які стануть у пригоді. Автокрісло і справність пасків безпеки — найперше, про що варто подбати. Безпека — найголовніше.

Перевірте аптечку, укомплектуйте її усім необхідним, зокрема, таблетками від захитування. Вологі і сухі серветки, паперові рушники — обов’язково згодяться.

Підготуйте дитину до поїздки: розкажіть куди ви їдете, що можна робити в дорозі, а що ні.

Робіть зупинки для прогулянок. Лікарі не рекомендують залишати дітей в автокріслі довше ніж дві години.

Не годуйте дітей перед виїздом важкою їжею. Це може спровокувати захитування. З цих же міркувань не використовуйте в салоні автомобіля їдкі ароматизатори.

Провітрюйте салон автомобіля під час зупинок, коли діти на вулиці. Це допоможе уникнути небажаних наслідків від протягів.

Підготуйте для поїздки з дитиною усе найнеобхідніше: вода, іграшки і легкий перекус для дитини завжди повинні бути під рукою.

Варто виїжджати якомога раніше зранку. Частину шляху діти будуть досипати ранкові години. До того ж рано-вранці авто на дорогах не так багато, тому не буде додаткових перешкод і небезпек.

Цікавих і безпечних подорожей!

Патрульна поліція Рівненщини

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: